| Burun Ölçüsü | 24mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 50 mm |
| Çerçeve Formu | Yuvarlak |
| Cam Rengi Seçiniz | Mavi |
| Çerçeve Rengi | MAVİ |
| Cinsiyet | Unisex |
| Ekartman | 50 |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |
10%
Oliver Peoples OV5349S 156696 50 Unisex Güneş Gözlüğü
Orijinal fiyat: ₺18,420.00.₺16,599.00Şu andaki fiyat: ₺16,599.00.
Stokta yok











