| Burun Ölçüsü | 16 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 55 mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Füme |
| Çerçeve Formu | Cat Eye |
| Çerçeve Rengi | Yeşil |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 55 |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |
| Burun Ölçüsü | 16 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 55 mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Füme |
| Çerçeve Formu | Cat Eye |
| Çerçeve Rengi | Yeşil |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 55 |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |