| Burun Ölçüsü | 19mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 51mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Füme |
| Çerçeve Rengi | Şeffaf |
| Çerçeve Formu | Köşeli |
| Cinsiyet | Unisex |
| Ekartman | 51 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
Bottega Veneta BV1122S 003 51 Unisex Güneş Gözlüğü
₺20,320.00
Stokta yok








