| Burun Ölçüsü | 21 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 51mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Çerçeve Formu | Köşeli |
| Çerçeve Rengi | Su Yeşili |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 51 |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |
| Burun Ölçüsü | 21 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 51mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Çerçeve Formu | Köşeli |
| Çerçeve Rengi | Su Yeşili |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 51 |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |