| Burun Ölçüsü | 21 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 51mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Kahverengi |
| Çerçeve Formu | Köşeli |
| Çerçeve Rengi | Kahverengi |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 51 |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |
10%
Miu Miu 08YS 4BW2Z1 51 Kadın Güneş Gözlüğü
Orijinal fiyat: ₺17,495.00.₺15,699.00Şu andaki fiyat: ₺15,699.00.
Stokta yok











