| Burun Ölçüsü | 20 mm |
|---|---|
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Cam Ölçüsü | 50 mm |
| Çerçeve Formu | Yuvarlak |
| Çerçeve Rengi | Gri Metal |
| Cinsiyet | Unisex |
| Ekartman | 50 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
Oliver Peoples OV1323SM 525452 50 Unisex Güneş Gözlüğü
₺21,455.00
Stokta yok








