| Çerçeve Formu | Yuvarlak |
|---|---|
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Cam Ölçüsü | 53mm |
| Burun Ölçüsü | 19mm |
| Cinsiyet | Erkek, Unisex |
| Çerçeve Rengi | Yeşil |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |
| Ekartman | 53 |
| Çerçeve Formu | Yuvarlak |
|---|---|
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Cam Ölçüsü | 53mm |
| Burun Ölçüsü | 19mm |
| Cinsiyet | Erkek, Unisex |
| Çerçeve Rengi | Yeşil |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |
| Ekartman | 53 |