| Burun Ölçüsü | 20 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 58mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Mavi |
| Çerçeve Formu | Köşeli |
| Çerçeve Rengi | MAVİ |
| Cinsiyet | Erkek |
| Ekartman | 58 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
| Burun Ölçüsü | 20 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 58mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Mavi |
| Çerçeve Formu | Köşeli |
| Çerçeve Rengi | MAVİ |
| Cinsiyet | Erkek |
| Ekartman | 58 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |