| Burun Ölçüsü | 19mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 52mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Kahverengi |
| Çerçeve Formu | Cat Eye |
| Çerçeve Rengi | Kahverengi |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 52 |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |
| Burun Ölçüsü | 19mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 52mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Kahverengi |
| Çerçeve Formu | Cat Eye |
| Çerçeve Rengi | Kahverengi |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 52 |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |