| Burun Ölçüsü | 21 mm |
|---|---|
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Cam Ölçüsü | 51mm |
| Çerçeve Formu | Kare |
| Çerçeve Rengi | MAVİ |
| Cinsiyet | Erkek, Unisex |
| Ekartman | 51 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
Serengeti Delio SS021002 51 Unisex Güneş Gözlüğü
₺27,630.00
1 adet stokta
Cam
51mm
Burun
21mm
Sap
145mm











