| Burun Ölçüsü | 21 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 53mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Çerçeve Formu | Kare |
| Çerçeve Rengi | Yeşil |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 53 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
| Burun Ölçüsü | 21 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 53mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Çerçeve Formu | Kare |
| Çerçeve Rengi | Yeşil |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 53 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |