| Cam Ölçüsü | 53mm |
|---|---|
| Burun Ölçüsü | 19mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Kahverengi |
| Çerçeve Rengi | Sarı Metal |
| Çerçeve Formu | Oval |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 53 |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |
10%
MIU MIU 54ZS ZVN70D 53 Kadın Güneş Gözlüğü
Orijinal fiyat: ₺19,575.00.₺17,599.00Şu andaki fiyat: ₺17,599.00.
Stokta yok











