| Burun Ölçüsü | 20 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 49mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Füme |
| Çerçeve Rengi | Gri |
| Çerçeve Formu | Köşeli |
| Ekartman | 49 |
| Cinsiyet | Kadın |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
22%
PRADA 17WS 11N09T 49 Kadın Güneş Gözlüğü
Orijinal fiyat: ₺17,870.00.₺13,999.00Şu andaki fiyat: ₺13,999.00.
1 adet stokta
Cam
49 mm
Burun
20 mm
Sap
145 mm











