| Cam Ölçüsü | 54mm |
|---|---|
| Burun Ölçüsü | 17 mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Füme |
| Çerçeve Formu | Cat Eye |
| Çerçeve Rengi | Kırmızı |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 54 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
10%
SAINT LAURENT SL466 003 54 Kadın Güneş Gözlüğü
Orijinal fiyat: ₺18,255.00.₺16,399.00Şu andaki fiyat: ₺16,399.00.
1 adet stokta
Cam
54mm
Burun
17mm








