| Burun Ölçüsü | 17 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 56mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Kahverengi |
| Çerçeve Formu | Geometrik |
| Çerçeve Rengi | Sarı Metal |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 56 |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |
9%
MIU MIU 56ZS 5AK09Z 56 Kadın Güneş Gözlüğü
Orijinal fiyat: ₺19,795.00.₺17,999.00Şu andaki fiyat: ₺17,999.00.
Cam
56mm
Burun
17 mm
Sap
140mm













