| Burun Ölçüsü | 21 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 52mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Füme |
| Çerçeve Formu | Geometrik |
| Çerçeve Rengi | Yeşil |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 52 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
| Burun Ölçüsü | 21 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 52mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Füme |
| Çerçeve Formu | Geometrik |
| Çerçeve Rengi | Yeşil |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 52 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |