| Burun Ölçüsü | 16 mm |
|---|---|
| Cam Rengi Seçiniz | Füme |
| Cam Ölçüsü | 54mm |
| Çerçeve Formu | Cat Eye |
| Çerçeve Rengi | Beyaz |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 54 |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |
10%
Miu Miu 06YS 1425S0 54 Kadın Güneş Gözlüğü
Orijinal fiyat: ₺17,930.00.₺16,140.00Şu andaki fiyat: ₺16,140.00.
Stokta yok












