| Burun Ölçüsü | 17 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 59mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Mor |
| Çerçeve Formu | Geometrik |
| Çerçeve Rengi | Mor |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 59 |
| Sap Uzunluğu | 130mm |
| Burun Ölçüsü | 17 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 59mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Mor |
| Çerçeve Formu | Geometrik |
| Çerçeve Rengi | Mor |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 59 |
| Sap Uzunluğu | 130mm |