| Burun Ölçüsü | 21 mm |
|---|---|
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Cam Ölçüsü | 51mm |
| Çerçeve Formu | Kare |
| Çerçeve Rengi | Siyah |
| Cinsiyet | Erkek, Unisex |
| Ekartman | 51 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
| Burun Ölçüsü | 21 mm |
|---|---|
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Cam Ölçüsü | 51mm |
| Çerçeve Formu | Kare |
| Çerçeve Rengi | Siyah |
| Cinsiyet | Erkek, Unisex |
| Ekartman | 51 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |