| Burun Ölçüsü | 16 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 55 mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Füme |
| Çerçeve Formu | Cat Eye |
| Çerçeve Rengi | Sarı |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 55 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
14%
PRADA 26ZS 13L08Z 55 Kadın Güneş Gözlüğü
Orijinal fiyat: ₺19,780.00.₺16,999.00Şu andaki fiyat: ₺16,999.00.
1 adet stokta
Cam
55mm
Burun
16mm
Sap
145mm











