| Burun Ölçüsü | 21 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 54mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Füme |
| Çerçeve Formu | Köşeli |
| Çerçeve Rengi | Yeşil |
| Cinsiyet | Unisex |
| Ekartman | 54 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
11%
PRADA 27ZS 11L08Z 54 Unisex Güneş Gözlüğü
Orijinal fiyat: ₺17,365.00.₺15,499.00Şu andaki fiyat: ₺15,499.00.
Cam
54mm
Burun
21mm
Sap
145 mm












