| Çerçeve Formu | Yuvarlak |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 49mm |
| Burun Ölçüsü | 22 mm |
| Çerçeve Rengi | Mor |
| Cam Rengi Seçiniz | Pembe |
| Ekartman | 49 |
| Cinsiyet | Kadın |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
13%
Oliver Peoples OV5453SU 1691H9 49 Kadın Güneş Gözlüğü
Orijinal fiyat: ₺20,625.00.₺17,899.00Şu andaki fiyat: ₺17,899.00.
Stokta yok













