| Burun Ölçüsü | 21 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 53mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Turuncu |
| Çerçeve Formu | Cat Eye |
| Çerçeve Rengi | Turuncu |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 53 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
Bottega Veneta BV1219S 004 53 Kadın Güneş Gözlüğü
₺21,350.00
1 adet stokta
Cam
53mm
Burun
21mm
Sap
145 mm











