| Burun Ölçüsü | 22 mm |
|---|---|
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Cam Ölçüsü | 48mm |
| Çerçeve Formu | Yuvarlak |
| Çerçeve Rengi | Sarı Metal |
| Cinsiyet | Unisex |
| Ekartman | 48 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
10%
Oliver Peoples OV1318T 5129 48 Unisex Güneş Gözlüğü
Orijinal fiyat: ₺21,720.00.₺19,599.00Şu andaki fiyat: ₺19,599.00.
1 adet stokta
Cam
48mm
Burun
22mm
Sap
145mm













