| Burun Ölçüsü | 20 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 55 mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Çerçeve Formu | Köşeli |
| Çerçeve Rengi | Sarı |
| Cinsiyet | Erkek, Unisex |
| Ekartman | 55 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
| Burun Ölçüsü | 20 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 55 mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Çerçeve Formu | Köşeli |
| Çerçeve Rengi | Sarı |
| Cinsiyet | Erkek, Unisex |
| Ekartman | 55 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |