| Burun Ölçüsü | 21 mm |
|---|---|
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Cam Ölçüsü | 54mm |
| Çerçeve Formu | Yuvarlak |
| Çerçeve Rengi | Kahverengi |
| Cinsiyet | Erkek |
| Ekartman | 54 |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |
| Burun Ölçüsü | 21 mm |
|---|---|
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Cam Ölçüsü | 54mm |
| Çerçeve Formu | Yuvarlak |
| Çerçeve Rengi | Kahverengi |
| Cinsiyet | Erkek |
| Ekartman | 54 |
| Sap Uzunluğu | 140 mm |