| Burun Ölçüsü | 22 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 52mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Yeşil |
| Çerçeve Formu | Kare |
| Çerçeve Rengi | Kahverengi |
| Cinsiyet | Unisex |
| Ekartman | 52 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
Serengeti Ethan SS575003 52 Unisex Güneş Gözlüğü
₺28,240.00
1 adet stokta
Cam
52mm
Burun
22mm
Sap
145mm











