| Burun Ölçüsü | 18 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 57mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Kahverengi |
| Çerçeve Formu | Kare |
| Çerçeve Rengi | Yeşil |
| Cinsiyet | Erkek, Unisex |
| Ekartman | 57 |
| Sap Uzunluğu | 155mm |
| Burun Ölçüsü | 18 mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 57mm |
| Cam Rengi Seçiniz | Kahverengi |
| Çerçeve Formu | Kare |
| Çerçeve Rengi | Yeşil |
| Cinsiyet | Erkek, Unisex |
| Ekartman | 57 |
| Sap Uzunluğu | 155mm |