| Burun Ölçüsü | 15mm |
|---|---|
| Cam Rengi Seçiniz | KIRMIZI |
| Cam Ölçüsü | 57mm |
| Çerçeve Formu | Geometrik |
| Çerçeve Rengi | Gri Metal |
| Cinsiyet | Erkek, Kadın, Unisex |
| Ekartman | 57 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
| Burun Ölçüsü | 15mm |
|---|---|
| Cam Rengi Seçiniz | KIRMIZI |
| Cam Ölçüsü | 57mm |
| Çerçeve Formu | Geometrik |
| Çerçeve Rengi | Gri Metal |
| Cinsiyet | Erkek, Kadın, Unisex |
| Ekartman | 57 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |