Zarif tasarımı ve zamansız şıklığıyla Oliver Peoples OV 5413SU 178253 50, erkek güneş gözlüğü stilinizi tamamlar. Günlük kullanım için mükemmel uyum ve konfor sunar.
Zarif tasarımı ve zamansız şıklığıyla Oliver Peoples OV 5413SU 178253 50, erkek güneş gözlüğü stilinizi tamamlar. Günlük kullanım için mükemmel uyum ve konfor sunar.
| Cinsiyet | Erkek |
|---|---|
| Çerçeve Formu | Oval |
| Ekartman | 50 |
| Cam Rengi Seçiniz | Konyak |
| Çerçeve Rengi | Su Yeşili |
| Burun Ölçüsü | 22 mm |
| Cam Ölçüsü | 7mm |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |