| Burun Ölçüsü | 23mm |
|---|---|
| Cam Rengi Seçiniz | Füme |
| Cam Ölçüsü | 50 mm |
| Çerçeve Formu | Yuvarlak |
| Çerçeve Rengi | Siyah |
| Cinsiyet | Unisex |
| Ekartman | 50 |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
10%
Oliver Peoples OV5456SU 1005P1 50 Unisex Güneş Gözlüğü
Orijinal fiyat: ₺19,430.00.₺17,499.00Şu andaki fiyat: ₺17,499.00.
1 adet stokta
Cam
50mm
Burun
23mm
Sap
145mm












