| Burun Ölçüsü | 19mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 51mm |
| Çerçeve Formu | Cat Eye |
| Cam Rengi Seçiniz | Füme |
| Çerçeve Rengi | Siyah |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 51 |
| Sap Uzunluğu | 135 |
| Burun Ölçüsü | 19mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 51mm |
| Çerçeve Formu | Cat Eye |
| Cam Rengi Seçiniz | Füme |
| Çerçeve Rengi | Siyah |
| Cinsiyet | Kadın |
| Ekartman | 51 |
| Sap Uzunluğu | 135 |