| Burun Ölçüsü | 15mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 58mm |
| Cam Rengi Seçiniz | KIRMIZI |
| Çerçeve Rengi | Kırmızı |
| Çerçeve Formu | Yuvarlak |
| Ekartman | 58 |
| Cinsiyet | Erkek, Unisex |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |
| Burun Ölçüsü | 15mm |
|---|---|
| Cam Ölçüsü | 58mm |
| Cam Rengi Seçiniz | KIRMIZI |
| Çerçeve Rengi | Kırmızı |
| Çerçeve Formu | Yuvarlak |
| Ekartman | 58 |
| Cinsiyet | Erkek, Unisex |
| Sap Uzunluğu | 145 mm |